Logowanie
Rejestracja wizyty

Dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz

Dr n. med. Anna Rosner-Tenerowicz pracuje od 2008 roku w II Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego oraz na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, obecnie na stanowisku adunkta. W 2013 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W 2014 roku uzyskała specjalizacje z zakresu ginekologii i położnictwa, a w 2023 specjalizacje z perinatologii.

Dr Anna Rosner-Tenerowicz posiada certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation), certyfikat USG PTGiP (Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników Sekcji Ultrasonografii) uprawniający do wykonywania badań prenatalnych, certyfikat ukończenia VISUS (Vienna International School of 3D USG) oraz jest również certyfikowanym ultrasonografistą IOTA Group (International Ovarian Tumour Analysis) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków.

Dr Anna Rosner-Tenerowicz prowadzi ciąże, wykonuje badania prenatalne , zajmuje się także diagnostyką niepłodności, w tym badaniem drożności jajowodów metodą HyFoSy. Wykonuje zabiegi histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej, kolposkopię oraz zabiegi z Ginekologii Estetycznej.

Poza dużym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami jest przede wszystkim empatyczną osobą, która cierpliwe słucha i stara się rozwiązywać problemy zgłaszane przez swoje pacjentki.

Nasz zespół